Zestaw estradowy TUBE 10

Tube10-1.jpg
  • promocja
Dostępność: brak towaru
ilość set
dodaj do przechowalni

Opis

Kolumna estradowa TUBE-10 to profesjonalny system nagłośnienia.

Subwoofer umieszczony na dole daje wyraźny i miękki bas. Dzięki osobnej regulacji poziomu możemy dopasować jego głośność do własnych potrzeb.

Głośniki średnio- i wysoko-tonowe umieszczone wyżej w postaci słupka rozchodzą się dalej zapewniając odpowiednią głośność nawet na dużych obiektach.

Składają się one z 3 elementów które składają się i rozkładają w prosty sposób co również pozwala na wygodny transport. Kolumna posiada możliwość podłączenia źródła dźwięku liniowo poprzez kabel typu XLR lub Jack 6,3mm jak również wejściem AUX kablem typu Jack 3,5mm lub 2xRCA.

Dodatkowo posiada łączność Bluetooth dzięki czemu możemy puścić dźwięk np. ze smartfona, a wbudowane gniazdo ładowania USB nie pozwoli na to, aby się on rozładował.

Do kolumny możemy również podpiąć mikrofon kablem typu XLR lub Jack 6,3mm. Mamy również dwie możliwości podpięcia się do drugiej kolumny.

Po 1. kablem typu XLR, a po drugie posiadając drugą kolumnę TUBE-10 poprzez łączność Bluetooth używając przygotowanej do tego funkcji na kolumnie.

Kolumna posiada oddzielne regulacje wejścia liniowego, AUX, mikrofonu jak również poziomu subwoofera dzięki czemu niezależnie od źródła sygnału będziemy mogli ustawić odpowiednią głośność dla każdego z nich.

 

 

 

Subwoofer:  10"
Głośnik szerokopasmowy:  4x3"
Moc RMS:   500W
Wejście MIC: XLR symetryczne - Jack 6.3mm
Wejście Line L-R: XLR symetryczne - Jack 6.3mm
Wejście AUX: Jack 3,5mm, 2xRCA
Bluetooth: tak
Wyjście liniowe: XLR
Regulacja poziomu: główna, MIC, Line, AUX, Sub
Ładowanie przez port USB:  tak, 5V, 1A
Pasmo częstotliwości:  50Hz - 18 000Hz
Maksymalny poziom SPL:  122dB/1m
Zasilanie:   230V 50Hz
Wymiary:    
Waga:   

 

Languages
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl