Żarówka G4 27 LED SMD 5050 CIEPŁA

301#-1.jpg
  • promocja
Dostępność: brak towaru
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

VK Light, stawiamy na produkty, które będą w stanie zaspokoić potrzeby każdego odbiorcy.

Dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty oparte na różnorodnej technologii diody LED.

Marka VK Light wykorzystuje do produkcji tylko i wyłącznie najwyższej jakości podzespoły firmy EPISTAR, która dostarcza swoje produkty do największych światowych producentów oświetlenia LED.

Producent wykorzystuje diody SMD firmy EPISTAR Diody SMD, czyli Surface Mount Device, w których została zastosowana technologia umożliwiająca łatwiejsze pozbycie się wydzielonego w wyniku pracy ciepła oraz rozproszenie światła pod większym kątem.

Diody SMD obecnie uważa się za najjaśniejsze diody na rynku.

VK Light to duża trwałość do 50 000 godzin pracy, 50 razy dłużej niż tradycyjna żarówka wolframowa. Użyta wysoko niezawodna technologia bezpiecznej konstrukcji zapewnia dużą trwałość. Wysokiej jakości elektronika nie powoduje zużycia diody SMD.

Żarówki LED osiągają pełną jasność od razu po włączeniu, oświetlenie led nie potrzebuje rozgrzewać się tak jak żarówki energooszczędne.

Niesamowitą zaletą żarówek tej marki jest brak efektu stroboskopowego, diody LED są zasilane stałym prądem, co pozwala wyeliminować niepożądany efekt pulsowania światła i co najważniejsze zmniejszyć zmęczenie wzroku i gwarantuje pozytywne samopoczucie.

Bardzo ważne jest to iż produkty wiernie oddają kolory dzięki Ra > 70, świecą czysta barwą światła (światło monochromatyczne - idealna temperatura koloru).

Inteligentny system kontroli napięcia zapobiega skokom, zapewniając stałe napięcie chroni nasze żarówki LED.

Żarówki odporne są na uderzenia i wstrząsy natomiast brak elementów szklanych przeciwdziała uszkodzeniom i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.


Brak promieniowania UV i podczerwonego (IR) jest dużą zaletą, produkty LED nie podrzewają oświetlanych przedmiotów, które dzięki temu nigdy nie blakną.

Wymiana standardowego oświetlenia na oparte na technologii LED stanowi najprostszą drogę do zmniejszenia zużycia energii nawet do 95%, a tym samym do ograniczenia kosztów – opłat za energie elektryczną. Ponadto w pomieszczeniach klimatyzowanych zużycie prądu jest jeszcze mniejsze niż przy tradycyjnym oświetleniu ponieważ żarniki nie wytwarzają takiej ilości ciepła.

Konsekwencją mniejszego zużycia energii są nie tylko niższe koszty, ale co najważniejsze mniejsza emisja dwutlenku węgla (CO2) do atmosfery ziemskiej.

Produkty VK Light wykonywane są w ekologicznej technologii zgodnej z dyrektywą ROHS, bez użycia szkodliwych substancji takich jak rtęć czy ołów, co ma ogromne znaczenie dla ochrony środowiska naturalnego. Żarówki posiadają efektywnośc energetyczną A.

Dzięki produktom tej marki możesz mieć swój proekologiczny wkład w dbanie o czystsze środowisko.

VK Light jest to obecnie najnowsze energooszczędne rozwiązanie technologiczne w dziedzinie oświetlenia. Wysoka wydajność i bardzo niski pobór energii. Bezpieczeństwo i szerokie zastosowanie do domu i twojej firmy. VK Light.

 

 

Żarówki LED z trzonkiem G4 jest zamiennikami żarówek halogenowych przy czym zużywają dziesięciokrotnie mniej energii mając znacznie niższą temperaturę pracy niż tradycyjne żarówki. Żarówki LED o tym trzonku znajdują szerokie zastosowanie w oświetleniu salonu, pokoi, kuchni czy w oświetleniu łazienek.

 

 

 

 

Specyfikacja techniczna:  
Rodzaj trzonka G4
Ilość diod SMD 5050
27
Wymiary diody 5 x 5 mm
Napięcie zasilania 12V
Pobór mocy 4.2W
Wyjściowy strumień świetlny 405lm
Odpowiednik tradycyjnej żarówki 50W
Temperatura barwowa ciepła 2800 - 3000 K
Kąt świecenia 360 stopni
Trwałość znamionowa 50 000 godzin
Współczynnik oddawania barw CRI Ra > 70
EStopień ochronny IP44
Efektywność energetyczna A
Certyfikaty CE, RoHS
Średnica 19 mm
Wysokość 45 mm

 

Languages
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl